Kategorijos

playgame.lt

Adresas internete : https://playgame.lt/
Įmonės pavadinimas : MB Roksema
Įmonės kodas : 306100042
El. paštas : info@roksema.lt
Tel. nr. : +370 633 97352

Pirkimo informacija

Atsiskaitymas grynais : Ne
Atsiskaitymas atsiemant prekes : Ne
Atsiemimas parduotuvėje : Ne
Lizingas be pabrangimo : Ne

Apie parduotuvę


PlayGame.lt - vaizdo žaidimų el. parduotuvė

Sveiki atvykę į playgame.lt - vieną iš geriausių vaizdo žaidimų el. parduotuvių Lietuvoje. Mūsų parduotuvėje rasite platų pasirinkimą žaidimų skirtų PlayStation, Xbox ir Nintendo konsolėms.

PlayStation žaidimai

Mes siūlome didelį PlayStation žaidimų asortimentą, kuris apima visus populiariausius žanrus - nuo veiksmo ir nuotykių iki sporto ir lenktynių. Neatsirinkite vieno iš daugybės žaidimų, kurie leis jums patirti išskirtinį žaidimų pasaulį tiesiog savo PlayStation konsolėje.

Xbox žaidimai

Jei esate Xbox žaidėjas, tai jūsų vieta. Mes turime platų Xbox žaidimų pasirinkimą, kas tikrai patenkins net labiausiai išrankius žaidėjus. Nuo žaidimų su puikiu siužetu ir grafika iki multiplayer žaidimų, mes turime viską, ko jums reikia, kad praleistumėte puikų laiką su savo Xbox konsolėje.

Nintendo žaidimai

Playgame.lt taip pat siūlo įvairius Nintendo žaidimus. Nesvarbu, ar esate fanas žaidimų su Mario, Zelda ar Metroid veikėjais, mes turime žaidimus, kurie jums tikrai patiks. Išbandykite naujausius Nintendo žaidimus ir mėgaukitės puikia žaidimų patirtimi su savo Nintendo konsolėje.

Užeikite į playgame.lt ir atraskite puikų žaidimų pasaulį, kuris laužo ribas ir leidžia jums patirti tikrąją žaidimų magiją. Mes esame čia, kad padėtume jums pasirinkti ir įsigyti geriausius žaidimus jūsų mėgstamai konsolėi. Prisijunkite prie mūsų bendruomenės ir būkite žaidimų pasaulio dalis jau šiandien!