Radai klaidą?
Kategorijos

gerduva.lt

Adresas internete : https://gerduva.lt/
Facebook nuoroda : https://www.facebook.com/gerduva
Instagram nuoroda : https://www.instagram.com/gerduva.lt/
Įmonės pavadinimas : UAB "Gerduva"
Įmonės kodas : 163178056
PVM mokėtojo kodas : LT631780515
El. paštas : labas@gerduva.lt
Tel. nr. : +37052140058

Pirkimo informacija

Nemokamas pristatymas nuo : 30€
Atsiskaitymas grynais : Taip
Atsiskaitymas atsiemant prekes : Taip
Atsiemimas parduotuvėje : Taip
Lizingas be pabrangimo : Ne

Apie parduotuvę


„Gerduva“ – šeimos verslas, įkurtas dar 1992 metais, iki šiol sėkmingai vystomas ir auginamas, siekiant klientams pasiūlyti lengvesnį ir malonesnį būdą rūpintis namais kiekvieną dieną. Džiaugtis kasdiena – Gerduvos pažadas klientams, pasirūpinti, kad namuose kasdien džiugintų procesas ir rezultatas, detalės ir visuma.

„Gerduva” Lietuvoje valdo 12 mažmeninio tinklo parduotuvių ir elektroninės prekybos platformą. Įmonė taip pat užsiima didmenine prekyba ir eksportu į Baltijos šalis. Ilgametė prekybos patirtis išmokė kruopščiai rinktis verslo partnerius, kurie teikia tik nepriekaištingos kokybės produkciją. Siekiant klientams užtikrinti parduodamos produkcijos kokybę, prekėms teikiami ilgi garantiniai laikotarpiai, o nepatikusias prekes galima grąžinti.

„Gerduvos“ siūlomi namų švaros, jaukumo ir virtuvės sprendimai džiugina jau daugybę namų ir šeimų. Susikurkite kasdienio džiaugsmo ritualus kartu su Gerduva.

Kodėl pirkti „Gerduvoje“?

Prekių kategorijos

Virtuvinės svarstyklės Tualeto šepečiai Kiti virtuvės įrankiai Kepimo indai Dubenėliai Pjaustymo lentelės Lyginimo lentos Šluostės Rankšluosčiai Namų kvapai Kraujospūdžio matuokliai Svarstyklės